fbpx

Bizness24H 2020 komanda

Evelīna Igaune

Evelīna Igaune

Bizness24h 2020 vadītāja

Evelīna ir piedalījusies konkursā “Bizness24h” kā dalībniece 2016. un 2017. gadā, pagājušo gad iesaistījās organizēšanas procesā, tāpēc šogad ieņem atbildīgo konkursa vadītājas lomu. Viņas iepriekšējā pieredze un apņēmība lieliski noderēs īstenojot konkursa norisē vēl jaunas un līdz šim nebijušas idejas. Pēc dabas Evelīna ir perfekcioniste, tāpēc nav šaubu – katrs konkursa posms būs līdz mazākajam sīkumam pārdomāts, lai dalība Bizness24h 2020 būtu vērtīga visām iesaistītajām pusēm.

Līga Priedīte

Līga Priedīte

Bizness24h 2020 vadītājas "Labā roka"

Šis Līgai būs 3. gads konkursa organizatoru komandas sastāvā. Bizness24h 2020 tapšanā Līga būs galvenais atbalsta plecs konkursa vadītājai, kā arī rūpēsies, lai ikviens organizatoru komandas pienākums tiek paveikts laikā ar vislielāko atdevi no mūsu komandas puses.

Kristers Rimšāns

Kristers Rimšāns

Mentors

Tie, kuri konkursā piedalījās arī pagājušo gad, noteikti atceras pozitīvo Bizness24h 2019 vadītāju Kristeru. Šogad Kristera loma organizatoru komandā ir būt par mentoru konkursa vadītājai, daloties ar savu pieredzi konkursa vadīšanas procesā.

Dagnija Roga

Dagnija Roga

Mentors

Dagnija ir enerģijas pilns cilvēks, kura iesaistās dažādos projektos, taču Bizness24h ir viņai īpaši sirsniņai tuvs projekts. Jau ceturto gadu Dagnija iesaistās šī konkursa galvenajos organizēšanas procesos, tāpēc arī šogad varēsi viņu satikt ikvienā konkursa kārtā.

Eduards Aksjoņenko

Eduards Aksjoņenko

Mentors

Eduards ir iesaistījies konkursa organizēšanas procesā jau no tā pirmsākumiem, viņš ir bijis dažādas lomas saistībā ar Bizness24h norisi – gan kā konkursa dalībnieks, gan organizators, gan arī mentors. Viņa zināšanas un pieredze uzņēmējdarbībā un mārketingā ir izcila pievienotā vērtība konkursa tapšanas procesā. Pēc dabas Eduards ir atvērts jaunu ideju un nestandarta risinājumu pielietojumam, tieši tāpēc kā mentors iedrošina organizatorus riskēt un piedāvāt dalībniekiem jaunus pavērsienus konkursa norisē.

Elīna Peiseniece

Elīna Peiseniece

Dalībnieku koordinatore

Uz ikvienu dalībnieku jautājumu saistībā ar konkursa norisi šogad atbildēs Elīna, kuras pārvaldībā būs komunikācija ar konkursa dalībniekiem un to koordinēšana. Elīna rūpēsies par to, lai ikviena dalībnieku komanda ir nokļuvusi īstajā vietā un īstajā laikā. Kā arī, Elīnai ir ļoti laba atmiņa, tāpēc ļoti iespējams, ka pēc šī gada konkursa viņa atcerēsies vairāk dalībnieku vārdus, kā tu spēj vien iedomāties.

Kintija Šulte

Kintija Šulte

Sponsoru piesaistītāja

Kintija ir ļoti atbildīga un mērķtiecīga, tieši tāpēc viņa parūpēsies, lai labākie un centīgākie konkursa dalībnieki par saviem sasniegumiem tiktu pie vērtīgām un noderīgām balvām no mūsu konkursa atbalstītājiem.

Diāna Kraule

Diāna Kraule

Sabiedriskās attiecības

Diāna ir radoša un talantīga estētiska digitālā satura veidotāja – viņa sociālajos tīklos ir kā zivs ūdenī! Šogad Diāna parūpēsies, lai aktuālākā informācija par konkursa norisi un spilgtākie mirkļi Tev ir nekavējoties pieejami arī šajos informācijas kanālos.

Kārena Karlīna Danenberga

Kārena Karlīna Danenberga

Konkursa organizatore

Kārena ir ļoti viesmīlīga un labsirdīga, tieši tāpēc viņu uztrauc, lai Tu, konkursa dalībniek, ciemojoties pie mums, Banku augstskolas telpās, justos labi. Tieši Kārena būs mūsu konkursa mājas gariņš, kurš parūpēsies, lai konkursa dalībnieki būtu moži pirms starta un nekad nepietrūktu cukurs, ko piebērt tējai.

Lāsma Zaķe

Lāsma Zaķe

Konkursa organizatore

Tāpat kā uzņēmējdarbībā, arī konkursa tapšanas procesā nepieciešams kāds ass prāts, kurš ir lietas kursā par nepieciešamo dokumentu izstrādi un saturu. Mūsu organizatoru komandā šo lomu ieņem zinošā un vienmēr smaidīgā Lāsma.

Nadīna Krastiņa

Nadīna Krastiņa

Mājaslapas administratore

Nadīnai ļoti patīk izaicināt sevi, tieši tāpēc viņa šogad ir apņēmusies pārvaldīt konkursa Bizness24h IT pasauli jeb mājaslapas administrēšanas procesu. Tieši pateicoties Nadīnai, Tu, konkursa dalībniek, vari aizpildīt pieteikuma anketu un pirmais uzzināt jaunumus par konkursa norisi no pirmavota.

Gundars Veits

Gundars Veits

Mediju komanda

Gundaram video un to montāžas pasaule nav sveša, tāpēc arī šogad viņš ir apņēmies likt lietā savas idejas un profesionālās spējas, lai pēc aizvadītiem konkursa posmiem mēs spētu vēl reizi piedzīvot skaistu atmiņu lidojumu par aizvadīto konkursā video formātā.

Diāna Galuzo

Diāna Galuzo

Mediju komanda

Diānai piemīt daudz dažādu talantu, viens no tiem ir fotografēšana un bilžu apstrāde. Diāna rūpēsies par to, lai visi smaidīgākie un svarīgākie konkursa brīži tiktu iemūžināti bilžu formātā, tāpēc nekautrējies konkursa norises dienā uzrunāt Diānu, lai tieši Tava komanda tiktu pie kopbildes atmiņām.

Rekvizīti:

Nodibinājums „Banku augstskolas fonds”

Reģistrācijas Nr. 40008111465

Juridiskā adrese: Kr. Valdemāra iela 161, Rīga

Banka: AS „SEB Latvijas Unibanka”

Konts: LV65UNLA0050010484508LVL

SWIFT/BIC kods: UNLALV2X