07Dec
By: Kristers Rimšāns On: 7. decembris, 2020 In: Posti Comments: 0

Pieteikšanās konkursam Bizness24h turpināsies līdz 27. janvārim. Lai iedrošinātu jaunos dalībniekus pieteikties, mēs intervējām Bizness24h 2018. gada uzvarētāju komandas dalībnieci Initu Veļikodnaju, lai viņa padalītos ar savu pieredzi konkursā! 

Lai arī Initas komanda pēc konkursa tomēr izvēlējās neturpināt iesākto darbu, pateicoties dalībai Bizness24h, komanda saņēma jau pirmo sadarbības piedāvājumu!  

Piesakies arī Tu ar komandu 3 cilvēku sastāvā, un iespējams šis būs Tava veiksmes stāsta sākums! 

Konkursa reģistrēšanās anketa ir pieejama šeit!

1. Cik reizes esi piedalījusies Bizness24h? 

Bizness24h esmu piedalījusies tikai vienu reizitādēļ varu droši apgalvot, ka  arī konkursa “pirmgadniekiem” ir visas iespējas iegūt Biznesa Guru titulu. 

Pēc konkursa mēdzām ar komandas biedriem pasmieties, ka  negaidīti  “nočiepām” uzvaru pieredzējušajām komandām,  kas gada garumā apzināti bija gājuši uz uzvaru šajā gadā. 

2. Kas Tevi pamudināja piedalīties Bizness24h? 

Par konkursu biju dzirdējusi jau pavisam drīz pēc pirmajām reklāmāmtas uzrunāja un par to nebeidzu domāttaču visu laiku spēju atrast atrunaslai nepieteiktosTādēļ jāsaka liels paldies mūsu uzņēmējdarbības kursa pasniedzējam par grūdienu un noteikumu, ka mums obligāti konkursā jāpiedalās.  Citādāk diezin vai es būtu izgājusi no savas komforta zonas. 

3. Kas ir palicis atmiņā 2018. gada Bizness24h? 

Pusfināls (Biznesa simulācijas spēle “Prezidents”) un gatavošanās process finālam. 

Pusfināls – tas man bija kaut kas jauns. Es pati biju pārsteigta par to, cik daudz šī spēle man iemācīja un, cik ļoti  spēja ieraut sevī. Uz dienas beigām man šķiet, ka bija grūti atšķirt, kas man apkārt ir īsts un kas ir šī simulācija. : ) 

Gatavošanās process finālam- tā plānošana, gatavošanās, komandas darbs, tas viss kopā tik ļoti piepildīja mani. Ikviena darbība radīja reāla uzņēmuma vadīšanas pieredzi.

4. Kas bija jūsu uzvaras atslēga? 

Īsi pēc uzvaras konkursā ik pa laikam mēdzu par šo aizdomāties un sapratu, ka galvenokārt jau uzvaras atslēga slēpās bezbailībā un ticībā sev. 

Mēs nedomājām par to, ko darītu, ja mums neizdotos, mēs vienkārši baudījām spēles procesu un no sirds ticējām savai idejai. Savukārt no biznesa viedokļa jāmin efektīva Facebook reklāma, kas nodrošināja mums mūsu lielāko pircēju daļu, un noteikums sev pašiem, ka stingri pieturēsimies pie sava laika plāna un neko neatstāsim uz pēdējo brīdi.  Protams, ne vienmēr viss arī noritēja pēc plāna, piemēram, izejmateriāli Latvijā ieradās tikai divas dienas pirms noslēguma kārtas, tādēļ spēja pieņemt esošo situāciju tādu, kāda tā ir un neapjukt, arī bija daļa no mūsu panākumu atslēgas. 

5. Ko,TavuprātTu ieguvi no dalības Bizness24h? 

Es iepazinu sevi labāk, es sapratu, kas ir manas stiprās un vājās puses ne tikai biznesa vadībā, bet gan manī  personā. Es attīstīju savas komunikācijas un pārdošanas prasmes, un visam tam pāri ieguvu fantastiskus iespaidus un dzīvu pieredzi, ko neaizstās neviena uzņēmējdarbības mācību literatūra. 

6.Vai plāno vēlreiz piedalīties Bizness24h? 

Simulācijas spēles “Prezidents” dēļ vien vēlētos atkārtoti izbaudīt Bizness24h pieredziTaču šķietka ir jādodas tālākir  jāpieņem jauni izaicinājumi un, iespējamsiegūtā pieredze šajā biznesa simulācijā jāizmanto reāla biznesa uzsākšanā. 

7. Ko Tu novēli šī gada bizness24h dalībniekiem? 

Noticiet paši sev un nebaidieties riskēt un darīt! Lai cik tālu jūs tiktujūs jau būsiet uzvarētāji, jo būsiet soli priekšā tiem, kas nebija gatavi riskēt un pieredzēt.