16Dec
By: Kristers Rimšāns On: 16. decembris, 2021 In: Posti Comments: 0

Turpinot smelties iedvesmu dalībai konkursā “Bizness24h” no pagājušā gada dalībniekiem, intervējām komandu “Calm logic”, kuras sastāvā bija: Annika Mona Stahovska, Luīze Dolniece, Elva Evija Kaužēna. Iespējams izlasot viņu pieredzi tas pamodinās tavu uzņēmējdarbības garu! 🤩 

 

1. Cik reizes esat piedalījušās konkursā “Bizness24h”? 

2020./2021. akadēmiskajā gadā piedalījāmies pirmo reizi. Pirms tam nezinājām, ko var sagaidīt no Bizness24h. 

 

2. Kas Jūs pamudināja piedalīties konkursā? 

📖 Elva: No savas puses varu teikt, ka Bizness24h bija, kas nezināms un neizpētīts, vēlējos izmēģināt savus spēkus un iegūt jaunu pieredzi. 

📖 Annika: Par Bizness24h biju jau dzirdējusi no klasesbiedriem vidusskolā, viņu stāsti ieintriģēja arī mani piedalīties. 

📖 Luīze: Mani piedalīties pamudināja vēlme izkāpt no komforta zonas un izmēģināt ko jaunu. 

 

3. Kas ir palicis atmiņā no 2020. gada “Bizness24h”? 

📖 Elva:  Man visspilgtāk palicis atmiņā neskaitāmās darba stundas pie  pārdošanas tuneļa veidošana platformā “Clickfunnel”. Saskārāmies ar daudzām problēmām, ja viena problēma tika atrisināta nākamā uzradās pēc brīža. Daudzus sestdienas rītus pavadījām sazvanoties “Zoom” un noskatījāmies ļoti daudz YouTube pamācības. 

📖 Annika: Atmiņā noteikti visvairāk ir palicis mūsu komandas darbs, neskaitāmas sarakstes un ārkārtas “Zoom” zvani, kuru laikā kopā risinājām problēmas. 

📖 Luīze: Noteikti atmiņā palikuši neskaitāmie “Zoom” zvani, kuros ne tikai tika risinātas negaidītas problēmas, bet arī, varbūt dīvainā kārtā, saliedējāmies kā komanda. 

 

4. Kā Jūsu dzīve mainījās pēc piedalīšanās “Bizness24h” 2020.gadā? 

📖 Elva:  Pēc piedalīšanas ir mainījušies uzskati un savādākā dzīves uztvere. Esmu noteikti pēc šī konkursa augusi profesionāli. 

📖 Annika: Kopš piedalīšanās “Bizness24h” vairāk pievēršu uzmanību reklāmām, kuras redzu sociālajos tīklos, un novērtēju cilvēku ieguldīto laiku un pieeju to veidošanā. 

📖 Luīze: Pēc piedalīšanās vairāk spēju novērtēt citu ieguldīto darbu reklāmu veidošanā. 

 

5. Kas pēc jūsu domām bija lielākais ieguvums no dalības konkursā? 

📖 Elva: No piedalīšanās Bizness24h ir daudz ieguvumi. Pirmkārt, nebaidīties uzrunāt uzņēmumus un spēja noticēt komandai. Neticējām līdz pēdējam brīdim, ka kāds uzņēmums piekritīs mūsu piedāvājumam. Otrkārt, pieredze veidojot pārdošanas tuneli un izmantojot Facebook kampaņu. Pirmo reizi redzot, ka kāds iepērkas mūsu radītājā lapā bija sirreāla. Treškārt, komandas darbs ir galvenais un īstie cilvēki komandā ir panākumu atslēga. 

📖 Annika: Piedaloties konkursā mēs guvām iespēju sadarboties ar kompāniju, veidot reklāmas un strādāt ar klientu piesaistīšanu. Tā ir pieredze, ko studenti nevar iegūt vienkārši sēžot skolas solā vai lekcijās. Mums bija iespēja izmantot savas līdz šim iegūtās zināšanas, kā arī guvām papildus informāciju no speciālista. 

📖 Luīze: Ieguvu spēju noticēt sev un nepadoties pie pirmajām neveiksmēm, ka arī novērtēt cik svarīgi ir cilvēki tev apkārt – ar īsto komandu viss ir iespējams. 

 

6. Vai plānojat vēlreiz piedalīties “Bizness24h”?

📖 Elva: Šajā gadā nepiedalīšos kā dalībnieks, bet kā Bizness24h komandas palīgs. 

📖 Annika: Šogad neplānoju, bet varbūt kādu citu gadu, ja mana komanda vēlēsies, varētu piedalīties vēlreiz. 

📖 Luīze: Plānoju piedalīties arī šogad, bet nu jau kā mentors citām komandām.

 

7. Ko Jūs novēlāt šī gada “Bizness24h” dalībniekiem? 

Novēlām, lai dalībnieki nepadotas pie pirmajām grūtībām, bet turpina cīnīties. Lai arī cik ļoti situācija šķiet bezcerīga, nepadodaties un uzticēties savai komandai! 

 

8. Kur Jūs uzzinājāt par konkursu “Bizness24h”? 

Bizness24h pieminēja ekonomikas stundās, bet pirmā lielā saskarsme bija iestājoties Banku augstskolā, kur visi runāja par Bizness24h.