fbpx

Pretendenti, kuri pieteikušies dalībai konkursā, piedalīsies ceturtdaļfinālā (5.02.2020).

8.30-9.30 reģistrācija

10.00-12.00 sistēmu pārbaude un noteikumu iepazīšana

12.00-21.00 individuālais darbs komandās

Labākie 200 dalībnieki jeb 66 komandas tiek izvirzītas tālāk uz pusfinālu (20.-21.02.2020.).

8.00-9.00 reģistrācija

9.00-18.00 individuālais darbs komandās

Veiksmīgākās 25 komandas tiek uz fināla kārtu, kura norisināsies (3.-31.03.2020.).

“Bizness 24H 2020” fināls -6.04.2020.

 

Pilnu konkursa nolikumu atradīsiet šeit.

“Business case study” – 5.februārī

Uz konkursa pirmo kārtu ir aicināti pieteikties visi, kuri ir gatavi sevi izaicināt un pielietot savas zināšanas par biznesu realitātē. Katra dalībnieku komanda (komandā 3 cilvēki) strādās pie business case study risināšanas. Komandai tiks piešķirts jautājums par reāla uzņēmuma aktuālo problēmu. No komandām tiks sagaidīti reāli risinājumi problēmas atrisināšanai. Komandām būs iespēja strādāt arī tiešsaistē un konsultēties ar jomu profesionāļiem – mentoriem, pie kuriem varēs vērsties pēc padoma. Konkursa 1.kārta norisināsies 1 dienu. Katrai komandai, vadoties pēc organizatoru norādītajām vadlīnijām, būs jāievieto tiešsaistē konkrēta formāta darbs ar problēmjautājuma risinājumu, kuru organizatori rūpīgi izvērtēs, atbilstoši 1.kārtas vērtēšanas nosacījumiem un tikai 200 dalībnieki jeb 66 komandas tiks tālāk uz 2.konkursa kārtu.

Biznesa un valsts pārvaldības simulācijas spēle „Prezidents – papildinātais” (20.-21.02.2020.)

Simulācijas spēle “Prezidents” ir ikgadēja Bizness24h konkursa tradīcija. Simulācijas ietvaros, komandas tiek sadalītas valstīs, kurās ir jāveic visas sekojošās darbības, lai valsts varētu pastāvēt un varētu uzsākties ražošanas procesi – jāizveido valdība, jāsadala amati un jāiegādājas biznesi. Katra loma ir svarīga un neviena loma nepaliek nenovērtēta šajā simulācijā. Divas dienas, Banku augstskolas telpās, dalībniekiem ir iespēja izstrādāt savas stratēģijas un parādīt savas uzņēmējdarbības, komunkācijas, apņemības un līderības prasmes dzīvē. Pēc 2.kārtas tikai 75 dalībnieki jeb 25 komandas tiks uz lielo finālu, lai cīnītos par “Biznesa Guru” titulu.

Banku augstskolas Studentu pašpārvaldes īpaši sagatavots biznesa uzdevums – pārsteigums. 6.04.2020.

Šogad, konkursa trešās kārtas ietvaros, dalībnieki netiks ierobežoti ideju pasniegšanā un realizēšanā. Finālistiem būs iespēja attīstīt, pilnveidot un prezentēt jebkuru ideju, kas būs izstrādāta produkta vai pakalpojuma formā. Katrai komandai būs jāizstrādā sava ideja, atbilstoši biznesa vidē vispārpieņemtajām vadlīnijām – nē, tā nebūs biznesa plāna raktīšana, tā būs idejas definēšana, finanšu kalkulēšana un reālā produkta vai pakalpojuma radīšana un prezentēšana. Mēneša garumā dalībniekiem būs iespēja strādāt pie savām biznesa idejām, apmeklēt stāstu vakarus, konsultēties ar mentoriem un nozaru speciālistiem, lai fināla prezentācijās ieinteresētu reālos investorus ieguldīt finansiālos līdzekļus idejas tālākajā attīstībā.