Uzņēmējdarbības uzsākšanas konkurss “Bizness24h” 2021. gada februārī norisināsies jau 13. gadu! Konkurss piedāvā jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadu vecumam iejusties biznesa vidē un ar praktiskiem paņēmieniem izmēģināt savas uzņēmējdarbības prasmes.

Lielisks piedāvājums īpaši ekonomikas skolotājiem – piesakiet visu izglītojamo klasi konkursam un mēs parūpēsimies par praktiskām nodarbībām un skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1.kārtas noslēguma brīža! Konkursa 1. kārta, kas atvērta pieteikumiem, norisināsies 2021. gada 4. februārī visas dienas garumā. Šoreiz pasākums norisināsies attālināti, lai nodrošinātu drošu un veselīgu vidi, līdz ar to ir iespējams piedalīties no jebkuras vietas Latvijā, ja vien ir pieejams internets un dators.

“Bizness24h 2021” norisināsies divās kārtās – 1. kārtā visas pieteiktās komandas, kuras sastāvā ir 3 dalībnieki, risinās uzņēmuma SIA “Tet” gadījuma izpēti, savukārt labākās komandas tiks izvirzītas uz otro kārtu, kuras ietvaros 2 mēnešu garumā dalībnieki attīstīs savas prasmes e-komercijā un produktu pārdošanā. Komandu novērtēšanā piedalīsies gan jomu speciālisti no Latvijas uzņēmumiem, gan Banku augstskolas pārstāvji, gan šī brīža uzņēmējdarbības studenti, nodrošinot pēc iespējas objektīvākus vērtējumus.

Viss, kas Jums ir jādara, ir, jāinformē savi skolēni par šo konkursu un līdz 27. janvārim jāiesniedz komandu pieteikuma anketas.  Ja vēlaties izmantot šo iespēju, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi bizness24h@ba.lv.

Sīkāk par konkursa norisi, skatiet video zemāk!