Uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss “Bizness24h” 2023. gada martā norisināsies jau 15. gadu! Konkurss piedāvā jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadu vecumam iejusties biznesa vidē un ar praktiskiem paņēmieniem izmēģināt savas uzņēmējdarbības prasmes. 

Lielisks piedāvājums īpaši ekonomikas skolotājiem – piesakiet visu izglītojamo klasi konkursam un mēs parūpēsimies par praktiskām nodarbībām un skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1.kārtas noslēguma brīža! Konkursa 1. kārta norisināsies 2023. gada 7. martā 24h garumā. Lai nodrošinātu drošu un veselīgu vidi, arī šogad pasākums norisināsies klātienē un arī attālināti, līdz ar to sniedzot kopības sajūtu un tīklošanās iespējas, kā arī iespēju piedalīties no jebkuras vietas Latvijā, ja vien ir pieejams internets un dators. 

“Bizness24h 2023” norisināsies trīs kārtās. 1. kārtā visas pieteiktās komandas, kuru sastāvā ir 3 dalībnieki, risinās uzņēmuma SIA “Roadgames” gadījuma izpēti. Uz konkursa 2. kārtu tiks aicinātas spējīgākās 60 komandas, kuras izspēlēs biznesa simulāciju “Prezidents” kopā ar “Nordic Training International”. 20 spēcīgākās komandas, kuras būs sevi pierādījušas konkursa 2.kārtā, cīnīsies par titulu “Biznesa Guru 2023” un veiks inovāciju izstrādi kopā ar uzņēmumu AS “Printful”. Komandu novērtēšanā piedalīsies gan jomu speciālisti no Latvijas uzņēmumiem, gan Banku augstskolas pārstāvji, gan šī brīža uzņēmējdarbības studenti, nodrošinot pēc iespējas objektīvākus vērtējumus. 

Viss, kas Jums ir jādara, ir, jāinformē savi skolēni par šo konkursu un līdz 3. martam jāiesniedz komandu pieteikuma anketas. Lai izmantotu īpašo piedāvājumu lejupielādējiet un aizpildiet excel failu – ŠEIT, sadalot klasi 3 cilvēku komandās, un nosūtiet to uz e-pasta adresi bizness24h@ba.lv.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi bizness24h@ba.lv.