Uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss “Bizness24h” 2024. gada februārī norisināsies jau 16.gadu pēc kārtas! Konkurss piedāvā jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadu vecumam iejusties biznesa vidē un ar praktiskiem paņēmieniem izmēģināt savas uzņēmējdarbības prasmes.  

Lielisks piedāvājums īpaši ekonomikas skolotājiem – piesakiet visu izglītojamo klasi konkursam un mēs parūpēsimies par praktiskām nodarbībām un skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1.kārtas noslēguma brīža! 

Konkursa 1. kārta norisināsies 2024. gada 8. februārī 24h garumā – gan klātienē, gan attālināti, līdz ar to sniedzot kopības sajūtu un tīklošanās iespējas, kā arī iespēju piedalīties no jebkuras vietas Latvijā, ja vien ir pieejams internets un dators.  

“Bizness24h 2024” norisināsies trijās kārtās. 

  1. Pirmajā kārtā visas pieteiktās komandas, kuru sastāvā ir 3 dalībnieki, varēs radīt un pulēt nākotnes biznesa konceptus vai sniegt risinājumu uz sabiedrībai aktuālu jautājumu. 
  2. Uz konkursa otro kārtu tiks aicinātas spējīgākās 90 komandas, kuras izspēlēs biznesa simulāciju “Prezidents”, kuru vadīs starptautiski atzīts biznesa treneris Uģis Strauss. 
  3. 30 spēcīgākās komandas, kuras būs sevi pierādījušas konkursa otrajā kārtā, cīnīsies par titulu “Biznesa Guru 2024” un realizēs biznesa ideju vai sniegs risinājumu uz sabiedrībai aktuālu jautājumu, ar pieredzējušu mentoru atbalstu no “DraugiemGroup”. 

Komandu novērtēšanā piedalīsies gan jomu speciālisti no Latvijas uzņēmumiem, gan Banku augstskolas pārstāvji, gan šī brīža uzņēmējdarbības studenti, nodrošinot pēc iespējas objektīvākus vērtējumus.  

Viss, kas Jums ir jādara, ir, jāinformē savi skolēni par šo konkursu un līdz 26.janvārim jāiesniedz komandu pieteikuma anketas. Lai izmantotu īpašo piedāvājumu lejupielādējiet un aizpildiet excel failu – ŠEIT!

Sadaliet klasi 3 cilvēku komandās, un nosūtiet to uz e-pasta adresi bizness24h@ba.lv. 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi bizness24h@ba.lv vai zvanot uz 20066565