Uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss “Bizness24h” 2022. gada februārī norisināsies jau 14. gadu! Konkurss piedāvā jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadu vecumam iejusties biznesa vidē un ar praktiskiem paņēmieniem izmēģināt savas uzņēmējdarbības prasmes. 

Lielisks piedāvājums īpaši ekonomikas skolotājiem – piesakiet visu izglītojamo klasi konkursam un mēs parūpēsimies par praktiskām nodarbībām un skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1.kārtas noslēguma brīža! Konkursa 1. kārta norisināsies 2022. gada 2. februārī 24h garumā. Lai nodrošinātu drošu un veselīgu vidi, arī šogad pasākums norisināsies attālināti, līdz ar to sniedzot iespēju piedalīties no jebkuras vietas Latvijā, ja vien ir pieejams internets un dators. 

“Bizness24h 2022” norisināsies divās kārtās. 1. kārtā visas pieteiktās komandas, kuru sastāvā ir 3 dalībnieki, risinās uzņēmuma AS “Swedbank” gadījuma izpēti. Uz konkursa 2. kārtu tiks aicinātas spējīgākās 100 komandas, kurām tiks dota unikāla iespēja 2 mēnešu garumā praktiski apgūt e-komercijas un tiešsaistes pārdošanas prasmes. Komandu novērtēšanā piedalīsies gan jomu speciālisti no Latvijas uzņēmumiem, gan Banku augstskolas pārstāvji, gan šī brīža uzņēmējdarbības studenti, nodrošinot pēc iespējas objektīvākus vērtējumus. 

Viss, kas Jums ir jādara, ir, jāinformē savi skolēni par šo konkursu un līdz 26. janvārim jāiesniedz komandu pieteikuma anketas. Lai izmantotu īpašo piedāvājumu lejupielādējiet un aizpildiet excel failu – ŠEIT, sadalot klasi 3 cilvēku komandās, un nosūtiet to uz e-pasta adresi bizness24h@ba.lv.

Vērtēšanas kritēriji – ŠEIT

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi bizness24h@ba.lv.

Sīkāk par konkursa norisi, skatiet video zemāk!