Īsumā
 1. Pretendenti, kuri pieteikušies dalībai konkursā, piedalīsies pirmajā kārtā 8. februārī klātienē Banku augstskolā vai attālināti.
 2. Tālāk uz 2. kārtu tiks izvirzītas līdz 100 labākajām komandām jeb līdz 300 dalībniekiem un 2. kārta norisināsies no 27. līdz 28. februārim.
 3. Veiksmīgākās 30 komandas jeb 90 dalībnieki spēkosies savā starpā, lai konkursa  trešajā kārtā, kura norisināsies no 5.marta līdz 16.maijam, parādītu savu sniegumu un prezentētu savus rezultātus žūrijai.

Konkursa nolikums pieejams – ŠEIT!

Ideju laboratorija – 8. februārī

Pirmā kārta būs sava veida ideju laboratorija, kurā komanda 3 dalībnieku sastāvā radīs un pulēs nākotnes biznesa konceptus vai sniegs risinājumu uz sabiedrībai aktuāliem jautājumiem.

Uz konkursa pirmo kārtu, kura norisināsies vienas dienas garumā – 8.februārī, ir aicināti pieteikties visi, kuri ir gatavi sevi izaicināt un pielietot zināšanas par biznesu realitātē. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties gan klātienē Banku augstskolā, gan attālināti.

Katrai komandai, vadoties pēc organizatoru norādītajām vadlīnijām, būs jāievieto tiešsaistē konkrēta formāta darbs, kuru organizatori rūpīgi izvērtēs, atbilstoši 1.kārtas vērtēšanas nosacījumiem.

Uz 2. kārtu tiks izvirzītas līdz 100 labākajām komandām jeb līdz 300 dalībniekiem, kas snieguši visaugstākos rezultātus 1.kārtas ietvaros.

Biznesa simulācijas izspēle “Prezidents” – no 27. līdz 28. februārim

2.kārtas ietvaros tiks izspēlēta Biznesa simulācija “Prezidents”, kurā piedalīsies līdz  100  komandām jeb līdz 300 dalībniekiem. 

Otrās kārtas laikā komandām būs jāiejūtas īstā biznesa vidē – kopīgi izspēlējot biznesa simulāciju spēli “Prezidents”. Dalībniekiem 2 dienu garumā, Banku augstskolas telpās būs iespēja pārliecināties par esošajām zināšanām, kā arī pilnveidot un iegūt pilnīgi jaunas iemaņas gan biznesa vidē, gan arī valsts pārvaldes organizēšanā.  

Otrās kārtas noslēgumā labākās 30 komandas jeb 90 dalībnieki iegūs ceļazīmi, lai piedalītos konkursa trešajā jeb fināla kārtā un cīnītos par vērtīgām balvām un titulu “Biznesa Guru 2024″. 

Reālas darbības lauks – no 5.marta līdz 16.maijam

Konkursa trešā kārta norisināsies divu mēnešu garumā no marta līdz maijam, kura pulcēs 30 komandas jeb 90 dalībniekus, kuri būs vislabāk pierādījuši sevi konkursa pirmajā un otrajā kārtā.

Fināla kārtas ietvaros, cīnoties par vērtīgām balvām, komanda attīstīs un realizēs biznesa ideju vai sniegs risinājumu uz sabiedrībai aktuālu jautājumu, ar pieredzējušu mentoru atbalstu no “DraugiemGroup”. Tas ir reālas darbības lauks, kurā biznesa idejas un stratēģijas krustosies ar tirgus realitāti un klientu vajadzībām!

Trešās kārtas noslēgumā labākās 30 komandas jeb 90 dalībnieki prezentēs savu veikumu speciālistu žūrijai, kura noteikts, kura komanda ir ieguvusi titulu “Biznesa Guru 2024”.

Par konkursu „Bizness24h”

 • “Bizness24h” ir lielākais ikgadējais izglītojošais uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss Latvijā, kas paredzēts vidusskolas vecāko klašu skolēniem un studējošajiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Izmantojot sadarbības partneru sniegtos izaicinājumus, dalībniekiem tiek nodrošināta iespēja iejusties īstā biznesa vidē un izdzīvot darba pilna uzņēmēja ikdienas dzīvi. Konkurss norisinās 3 kārtās, dodot iespēju dalībniekiem gan pierādīt savas jau esošās iemaņas, gan iegūt jaunas prasmes, izmantojot jauniegūtās zināšanas praktiski.

  Konkursa galvenais mērķis ir izglītot un iedvesmot jauniešus, potenciālos uzņēmējus, attīstīt to talantus, kā arī iedrošināt tos savu ideju realizēšanā. Šī iemesla dēļ “Bizness24h” misija saistīta ar nākotnes līderu sagatavošanu, iedvesmošanu un  biznesa domāšanas aktualizēšanu tieši jauniešu lokā.

  Konkursa nolikums pieejams – ŠEIT!

Mērķi

 • Mudināt vidusskolēnus un studentus veidot vīziju par saviem nākotnes mērķiem , kā arī sniegt iespēju attīstīt savas zināšanas un iegūt jaunu pieredzi uzņēmējdarbības jomā.
 • Sagatavot potenciālos nākotnes līderus darba tirgū, ņemot vērā tendences un ekonomikas situāciju tirgus sfērā.
 • Attīstīt izpratni par biznesa domāšanas nozīmību un to pielietojumu praksē.
 • Veicināt jaunu un inovatīvu ideju radīšanu ar daudzpusīgiem risinājumiem.
 • Attīstīt prasmi risināt problēmsituācijas.
 • Iedrošināt un atbalstīt topošos vadītājus savas biznesa idejas realizēšanā. 
 • Sniegt vispārēju vizualizāciju biznesa jomā.

Misija

 • Ar praktiskas darbošanās palīdzību, nodrošināt iespēju iejusties īstajā biznesa vidē, izdzīvojot darba pilnu uzņēmēja ikdienas dzīvi.
 • Iedvesmot potenciālo uzņēmēju garu un parādīt iespējas, kā var veikt veiksmīgu uzņēmējdarbību, lai gūtu peļņu un attīstītu ekonomiku kopumā.
 • Sagatavot nākotnes līderus darbam mūsdienīgas tirgus ekonomikas apstākļos.
 • Attīstīt biznesa domāšanu, jaunu un inovatīvu pieeju risinājumiem.

Ieguvumi

 • Iziešana ārpus ierastajiem rāmjiem, jaunu prasmju un zināšanu iegūšana
 • Padziļinātāks ieskats mārketingā un inovāciju radīšanā
 • Kontakti dzīvei ar līdzīgi domājošiem jauniešiem
 • Grūdiens uzsākt savu biznesu
 • Iespēja sastrādāties komandā
 • Ticība sev, ka tu vari!