Pretendenti, kuri pieteikušies dalībai konkursā, piedalīsies pirmajā kārtā (04.02.2021).

Tālāk uz 2. kārtu tiks izvirzītas līdz 100 labākajām komandām jeb līdz 300 dalībniekiem (22.02-30.04.2021.).

Veiksmīgākās 25 komandas jeb 75 dalībnieki otrās kārtas noslēgumā prezentēs savus rezultātus žūrijai (30.04.2021.).

Konkursa nolikumu vari aplūkot šeit – Bizness24h nolikums!

“Business case study” – 4.februārī

Uz konkursa pirmo kārtu ir aicināti pieteikties visi, kuri ir gatavi sevi izaicināt un pielietot savas zināšanas par biznesu realitātē. Katra dalībnieku komanda (komandā 3 cilvēki) strādās pie business case study risināšanas. Komandai tiks piešķirts jautājums par reāla uzņēmuma aktuālo problēmu. No komandām tiks sagaidīti reāli risinājumi problēmas atrisināšanai. Komandām būs iespēja strādāt arī tiešsaistē un konsultēties ar jomu profesionāļiem – mentoriem, pie kuriem varēs vērsties pēc padoma. Konkursa 1.kārta norisināsies 12 stundas vienas dienas garumā. Katrai komandai, vadoties pēc organizatoru norādītajām vadlīnijām, būs jāievieto tiešsaistē konkrēta formāta darbs ar problēmjautājuma risinājumu, kuru organizatori rūpīgi izvērtēs, atbilstoši 1.kārtas vērtēšanas nosacījumiem un tālāk uz 2. kārtu tiks līdz 100 komandām jeb 300 dalībniekiem.

E-komercijas un tiešsaistes pārdošanas maratons (22.02 – 30.04.2021)

Maratonā piedalās līdz 100 komandām jeb 300 dalībniekiem. Otrās kārtas laikā komandām tiek sniegtas zināšanas un rīki, lai veiksmīgi realizētu kāda produkta pārdošanu tiešsaistē. Kā arī dalībniekiem būs iespēja piedalīties semināros, kuru laikā varēs iegūt priekšstatu par uzņēmējdarbību kā arī praktiskus padomus par e-komercijas pamatiem. Šajā kārtā tiks vērtēta komandu sadarbība, radošums, neatlaidība, komunikācijas prasmes, spēja pielietot jau esošus rīkos un iedziļināties problēmu būtībā. Rezultātā dalībnieki būs ieguvuši šajos apstākļos ļoti būtiskas prasmes, kas nepieciešamas mūsdienu uzņēmējam.

Otrās kārtas noslēgumā labākās 25 komandas jeb 75 dalībnieki prezentēs savus rezultātus speciālistu žūrijai, kura noteikts, kura komanda ir ieguvusi titulu “Biznesa Guru 2021”.