21Dec
By: Kristers Rimšāns On: 21. decembris, 2020 In: Posti Comments: 0

Interviju ciklu ar bijušajiem konkursa “Bizness24h” dalībniekiem mēs noslēdzam ar konkursa 2019. gada uzvarētāju komandas dalībnieku – Andri Braueru! Andris vienu no uzvaras atslēgām minēja kā saliedētu komandu. Piesakies arī Tu konkursam “Bizness24h” ar savu sapņu komandu un iespējams tieši jūs iegūsiet titulu “Biznesa guru 2021”!

Konkursa pieteikšanās anketu vari aizpildīt šeit!

1. Cik reizes esi piedalījies konkursā “Bizness24h”?

“Bizness24h” esmu piedalījies vienu reizi 2019. gadā. Ar komandu vēlējāmies arī piedalīties 2020. gadā, bet konkursa norises datumi neveiksmīgi iekrita skolas Žetonvakara laikā.

2. Kas Tevi pamudināja piedalīties konkursā?

Par “Bizness24h” es dzirdēju nometnē Alfa no lektora Uģa Strausa. Pats konkursa koncepts mani uzreiz ieinteresēja, un nākošajā gadā, kad pienāca laiks pieteikties konkursam, piedāvāju saviem draugiem, Rūdolfam Pikšenam un Danielam Stabulim, pieteikties kopā ar mani vienā komandā. Mēs jau bijām izveidojuši labu sadarbību vienā citā konkursa, un tāpēc mums bija radusies pārliecība, ka kopā varam uzvarēt arī citos pasākumos.

3. Kas ir palicis atmiņā no 2019. gada “Bizness24h”?

No šī konkursa visspilgtāk atmiņā ir palicis pēdējais mēnesis, kad vajadzēja izdomāt, izveidot un pārdot savu produkciju. Tajā laikā mēs ar komandas biedriem gandrīz par neko citu nedomājām, kā tikai par savu produktu, kā to uzlabot un uztaisīt labāku. Ļoti īsā laikā vajadzēja izdarīt un iemācīties ļoti daudz. Vajadzēja domāt par mārketingu, veidot produkciju, kuras dēļ tika ziedotas vairākas naktis, apgūt pārdošanas prasmes un izveidot savu tirgus stendu. Pēc tā visa vēl vajadzēja uzrunāt cilvēkus un izstāstīt viņiem par mūsu produktu, bet tajā brīdī, kad cilvēki to nopirka, jo viņiem patika ideja, sajūta bija neaprakstāma, un tā izmainīja manu dzīvi.

4. Kas bija jūsu uzvaras atslēga?

Bija daudz faktori, kas ietekmēja mūsu rezultātu “Bizness24h”, bet tos visus var noreducētu uz 3 galvenajiem.

Pirmais iemesls ir saliedēta komanda, kurai ir vienots mērķis. Šajā konkursā uzvarēt individuāli nav iespējams un tikai strādājot kopā var ko sasniegt. Tomēr jebkura komanda arī neder. Mēs visi trīs bijām labi draugi jau iepriekš, un mums visiem bija spēcīga vēlme uzvarēt par katru cenu.

Otrais faktors, kas mums palīdzēja, bija ticība mūsu produktam un mūsu spēkiem. Ar 110% mēs zinājām, ka piedalāmies, lai uzvarētu, ka esam spējīgi būt labākie un ka cilvēki vēlēsies mūsu produktu.

Trešais iemesls ir vairāk tehnisks, bet ļoti nozīmīgs. Pēdējā kārtā mums ļoti palīdzēja apgūtās pārdošanas prasmes, kuras ieguvām, apciemojot Southwestern Advantage studentu programmas pārstāvjus. Viņi apmāca jauniešus pārdošanā, līderībā un palīdz sasniegt jauniešu dzīves mērķus. Tieši viņu apmācības pārdošanā palīdzēja mums tirdziņā iegūt lielāko peļņu.

5. Ko, Tavuprāt, Tu ieguvi no dalības konkursā?

No dalības “Bizness24h” es ieguvu pārliecību par sevi, apstiprināju, ka smags darbs vienmēr atmaksājas un ka nākotnē par saviem ienākumiem vēlos atbildēt es pats, nevis strādāt pie kāda, kurš nosaka manu samaksu.

6. Vai plāno vēlreiz piedalīties “Bizness24h”?

Tagad esmu uzsācis aktīvi darboties Southwestern Advantage programmā, lai palīdzētu citiem jauniešiem sasniegt savus mērķus un lai vairāk uzlabotu prasmes, ko ieguvu ar “Bizness24h”, tāpēc šogad nepiedalīšos konkursā. Tomēr es uzskatu, ka visiem jauniešiem šī ir izcila iespēja sevi izaicināt, un iegūt prasmes, kas dzīvē ļoti noderēs, bet skolās netiks iemācītas.

7. Ko Tu novēli šī gada “Bizness24h” dalībniekiem?

“Bizness24h” konkursa dalībniekiem es novēlu izturību, jo noteikti būs brīži, kuros gribēsies padoties. Novēlu arī nebaidīties no uzdevumiem, un pieiet tiem ar radošumu un aizrautību. Bet pats svarīgākais, ko es novēlu, ir izbaudīt visu procesu, jo tad šis notikums paliks atmiņā un iespējams mainīs dzīvi.