16Sep
By: Kristers Rimšāns On: 16. septembris, 2021 In: Posti Comments: 0

Uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss “Bizness24h” ir ieguvis EUROPEAN ENTERPRISE PROMITION AWARDS 2021 novērtējumu – Nacionālais uzvarētājs 2021 kategorijā “Uzņēmējdarbības gara veicināšana”. Esam izvirzīti arī fināla kārtai, lai pretendētu uz Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvu 2021.

EEPA ir Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balvas konkurss. Tā mērķis ir apzināt un novērtēt visveiksmīgākos uzņēmējdarbības un uzņēmumu veicinātājus visā Eiropā, īpaši izcelt uzņēmējdarbības labāko politiku un labāko praksi, veidot izpratni par uzņēmējdarbības pievienoto vērtību, kā arī pamudināt un iedvesmot potenciālos uzņēmējus.

 

Sakām īpašu paldies konkursa organizētājiem, dalībniekiem, kā arī iesaistītajiem partneriem – NordicGroup, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai – LIAA, Swedbank Latvia, Airbaltic, TET un ClickFunnels.

Esam pārliecināti, ka šis novērtējums mums palīdzēs turpināt attīstīt konkursu un motivēt jauniešus Latvijā iegūt praktisku pieredzi, lai attīstītu savas uzņēmējdarbības prasmes. Tiekamies jau drīz!