02Dec
By: Kristers Rimšāns On: decembris 2, 2021 In: Posti Comments: 0

Pirms uzdrošināmies paši uzsākt ko jaunu ir iedvesmojoši uzklausīt citu cilvēku pieredzi, tāpēc, iespējams, tieši intervija, ar “Bizness24h” konkursa pagājušā gada dalībnieku komandu “Pučkorniško“, dos tev vienreizēju ieskatu par viņu pieredzi konkursa dalībā un motivēs Tevi izaicināt savu uzņēmējdarbības garu!

Izveido arī Tu komandu 3 cilvēku sastāvā un piesakies konkursam! 

 

1. Cik reizes esat piedalījušies konkursā “Bizness24h”?

Mēs konkursā “Bizness24h” esam piedalījušies vienu reizi.

 

2. Kas Jūs pamudināja piedalīties konkursā?

Galvenās lietas, kuras mūs pamudināja piedalīties konkursā, bija vēlme gūt jaunu pieredzi un vēlēšanās iziet ārā no mūsu komforta zonas.

 

3. Kas ir palicis atmiņā no 2020. gada “Bizness24h”?

Pats galvenais, kas palicis atmiņā, noteikti ir negulētās naktis, daudz darba, pozitīvas emocijas un patīkama rezultāta gūšana!

 

4. Kā jūsu dzīve mainījās pēc piedalīšanās “Bizness24h” 2020.gadā?

Mēs uzsākām savu biznesu jau ar lielu zināšanu klāstu.

Jau tieši pēc “Bizness24h” mēs attapāmies gatavi darbam. Lai arī bija negulētas daudzas naktis, mēs vēlējāmies turpināt iesākto darbu. Arī pēc konkursa mēs turpinājām sadarbības ar “Bizness24h” iegūtajiem sadarbības partneriem. Mums veidojās laba komunikācija, tā dēļ mēs varējām gūt jaunas iespējas!

Gūtā pieredze deva iespēju attīstīt arī savu biznesu, veidojot datorbrilles un pārdodot produktus internetā.
Zināšanas, ko ieguvām “Bizness24h”, ļāva ne tikai saprast, kā darbojas biznesa vide, bet arī deva mums motivāciju sākt kaut ko darīt – noticēt, ka mēs to tiešām spējam!

Mēs satikām daudz jaunus cilvēkus un attīstījāmies līdz 13 cilvēku komandai! Tas nebija viegls ceļš, bet mēs centāmies un turpinām censties vēl joprojām, liekot savu darbu un attīstot gan savas, gan citu zināšanas! Šobrīd strādājam paralēli mācībām, lai turpinātu iesākto darbu! Bez “Bizness24h” tas nebūtu iespējams, jo tas bija kā sākums – tas ļāva mums saprast, ka mēs esam spējīgi uz daudz ko vairāk!

 

5. Kas pēc jūsu domām bija lielākais ieguvums no dalības konkursā?

No dalības konkursā mēs ieguvām bagātīgu pieredzi un, galvenais, – stimulu strādāt vēl cītīgāk. Papildus tam, mēs ieguvām vēl daudz ko vērtīgāku – gatavību darīt. Mūsuprāt, tas ir galvenais iemesls, kādēļ “Bizness24h” ir jāpiedalās vismaz vienreiz dzīvē.
Neskaitot iegūtās zināšanas, tu iegūsti pieredzi un iedvesmu jaunam sākumam.

 

6. Vai plānojat vēlreiz piedalīties “Bizness24h”?

Protams! Šogad centīsimies iegūt 1. vietu, jau ar pilnveidotām zināšanām no iepriekšējā “Bizness24h” konkursa.

 

7. Ko Jūs novēlāt šī gada “Bizness24h” dalībniekiem?

Mēs novēlām visiem iegūt tik pat daudz lietderīgas zināšanas un motivāciju attīstīt Latvijas uzņēmējdarbības vidi pēc konkursa beigām, kā to ieguvām un darām mēs!

 

8. Kur Jūs uzzināji par konkursu “Bizness24h”?

Par konkursu uzzinājām tad, kad uzņēmējdarbības skolotāja piedāvāja mums tādu iespēju, un mēs nespējām palaist to garām, tāpēc pieteicāmies pirmie

.