23Dec
By: Kristers Rimšāns On: 23. decembris, 2021 In: Posti Comments: 0

Lai mudinātu Jūs pieteikties “Bizness24h”, Banku augstskolas bakalaura programmas “Biznesa procesu vadība” 2. kursa studente un 2022. gada “Bizness24h” galvenā organizatore, Sigita Balts-Baltiņa sniedza atbildes uz pāris jautājumiem, lai iepazīstinātu Jūs ar šī gada konkursu un ko Jūs no tā varat sagaidīt.

 

1. Kas Tevi pamudināja iesaistīties “Bizness24h” organizēšanā?

Es teiktu, ka galvenais iemesls bija iespēja gūt pieredzi, organizējot liela mēroga pasākumu. Jau kopš bērnības esmu iesaistījusies dažādu pasākumu organizēšanā, sākot ar klases vakariem, kādām dzimšanas dienas ballītēm, mazliet vēlāk jau arī skolas ballēm. Ikkatrā no šiem pasākumiem esmu guvusi lielu gandarījumu, iedvesmu censties vēl vairāk un iespēju radīt prieku citiem, arī “Bizness24h” redzu kā vienu no pasākumiem, kurā centīšos rast prieku un iedvesmu gan visiem dalībniekiem, gan organizatoru komandai.

 

2. Kas ir lielākais izaicinājums organizējot šī gada “Bizness24h”?

Lielākais izaicinājums man noteikti būs attālinātajā norisē censties radīt kopības sajūtu. Man pašai gan organizējot pasākumus, gan tajos piedaloties ir ļoti svarīga “tīklošanās” jeb iespēja parunāt un iepazīt līdzīgi domājošos, noskaidrot kā viņiem sokas ar uzdevumu, tāpēc centīšos izdomāt veidu kā šo iespēju piedāvāt arī dalībniekiem konkursa 2.kārtā.

 

3. Ar ko būs īpašs šī gada “Bizness24h”?

Iegūtā Eiropas komisijas balva mūs ļoti iedvesmoja, tāpēc nolēmām attīstīties vēl tālāk. Jau šajā gadā mums pievienosies komandas arī no citām Eiropas valstīm.

 

4. Uz ko šī gada “Bizness24h” dalībniekiem ir jābūt gataviem?

Dalībniekiem noteikti jābūt gataviem pieņemt iespēju iejusties īstā biznesa vidē un saliedēties vēl ciešāk kā komandai, jo tikai strādājot kopā un cenšoties domāt kā uzņēmējiem, būs vislielākās iespējas nokļūt līdz titulam “Biznesa guru 2022”.

 

5. Vai Tu iepriekš esi piedalījusies “Bizness24h” vai palīdzējusi ar konkursa organizēšanu?

Diemžēl pašai nav sanācis piedalīties konkursā kā dalībniecei, taču jau pagājušajā gadā biju “Bizness24h” komandā un palīdzēju rīkot konkursu, kas arī mani ļoti iedvesmoja.

 

6. Vai ir kaut kas, ko vēlies novēlēt šī gada “Bizness24h” dalībniekiem?

“Bizness24h” dalībniekiem es noteikti novēlu pozitīvas domas, jo tās paver ļoti daudz iespēju, izturību, kas noteikti noderēs kā
1.kārtā, tā arī 2. kārtā, un labākos komandas biedrus. Novēlu ikkatram parādīt savu uzņēmēja garu un galvenais – nepadoties un cīnīties līdz galam!